KONST / Litografier / Färglitografi 14424327
nr 1442 4327
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 678/750. Färglitografi, bildmått: 30x50, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:30:14
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube